Ситуація схожа на часи Великої депресії, – експерт про пандемію коронавірусу у світі Без рубрики


Усе, що зараз відбувається у світі, найбільше схоже на часи Великої депресії. Масштаби того, що відбувається, є дуже великими: у США, приміром, лише за день без роботи залишились 3 мільйони людей.

Кризу невдовзі відчують й українці: орієнтовно 20 – 25, а то й 50% працівників зі сфери обслуговування у державі можуть втратити роботу. Про це розповів фінансовий аналітик, керуючий партнер Capital Times Ерік Найман в ефірі ток-шоу «Право на владу».

Таких руйнівних масштабів не було видно, щонайменше, останніх років 100. Це й потребує екстраординарних рішень. В Україні поки на це не надто зважають, думають, – само мине,
– зауважив експерт.

За словами Наймана, у кращому випадку карантин мину у травні. Він каже: до літа ситуація точно триватиме. А до цього часу може з’явитися і товарний дефіцит.

«Вже постраждали всі працівники, які працюють у сфері обслуговування. Вони – перша хвиля. 25 – 50% таких працівників можуть звільнити. На мою думку, карантин наносить більшу шкоду, аніж коронавірус. Це зараз вбиває і економіку, і бюджет, і ту ж таки медицину», – додав Найман.

За словами Наймана, у США зараз дають 1000 доларів кожному, хто не працює в умовах теперішньої ситуації, і ще 500 доларів на дитину. Це досить серйозна підтримка, на яку можна прожити місяць. В Україні таких виплат немає, тому люди за місяць фактично залишаться без грошей, вважає експерт.

Які фінансові полегшення діють на час карантину / Інфографіка 24 каналу

Ситуація схожа на часи Великої депресії, – експерт про пандемію коронавірусу у світі
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)