Віктор Павлік та Саша Чемеров зіграють онлайн-концерти Без рубрики


Народний артист України та фронтмен гурту «Димна Суміш» стануть учасниками марафону музичного медіа СЛУХ

Навіть карантину не по силах зупинити музику – марафон онлайн-концертів продовжується. Музичне медіа СЛУХ оголосило нових учасників – 27 березня для вас у прямому ефірі гратиме Народний артист України Віктор Павлік, а вже 28 березня – чи не єдина справжня українська рок-зірка Олександр Чемеров.

Варто визнати: на піснях Віктора Павліка виросли покоління. Тож збирайтесь усією родиною у п’ятницю о 20:00, аби почути всім відомі «Ти подобаєшся мені», «Шикидим», «Город зелёного цвета» та, звичайно, «Ні обіцянок, ні пробачень». Аби не пропустити трансляцію, радимо підписатись на YouTube-канал СЛУХ.

Дивитись онлайн-концерт Віктора Павліка:

Олександр Чемеров – фронтмен, можливо, найкрутішого рок-гурту в історії України – «Димна Суміш». А ще – автор хітів Quest Pistols, дуету «АГОНЬ» і навіть Артура Пирожкова. Останні роки мешкає у США, де розвиває гурт The Gitas. І це справжній сюрприз – нині Чемеров у Києві та вже цієї суботи приєднається до марафону онлайн-концертів. Не пропустіть – це справді буде легендарно.

Карантин LIVE — майже щоденний марафон унікальних онлайн-концертів українських виконавців з можливістю донатів на підтримку артистів та онлайн-медіа СЛУХ. Тут вже виступили бандуристка KRUTЬ і гурт [O]. Більше про проєкт можете дізнатись за посиланням.

Віктор Павлік та Саша Чемеров зіграють онлайн-концерти
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)