Дан Балан змінив амплуа: артист став режисером свого кліпу з Оксаною Мухою Без рубрики


Дуетна пісня Дана Балана та Оксани Мухи «Все пробачати» зазвучала ще на «Голосі країни-9». Та вже за рік артисти презентували особливий кліп до композиції. Режисерське крісло вперше посів Дан Балан, який підкорив глядачів промовистими кадрами.

Відео з’явилось на ютуб-каналі Дана Балана 15 травня та одразу ж привернуло увагу меломанів. За лічені години його переглянули понад 400 тисяч користувачів мережі. І такий ажіотаж є прогнозованим. 

Все тому, що Дан Балан вперше посів режисерське крісло. Він створив кліп до його україномовної пісні «Все пробачати», яку артист записав із переможницею шоу «Голос країни-9» Оксаною Мухою. Та робота над відео швидко переросла у цілий соціальний проєкт. 

Дан Балан на знімальному майданчику / Пресслужба

За ідеєю #всепробачати, глядачі побачать, як біль образ переходить в радість прощення. Упродовж 2 місяців творча команда Дана Балана шукала реальних людей, які через різні обставини вже роками не бачились. Герої кліпу не могли зробити перший крок для примирення, тому у кадрі буде видно, як вони зустрічаються після багатьох років розлуки. Їхні емоції вже встигли розчулити мережу. 

«Прощати потрібно все! Не для когось, а для себе! Прощення – це зцілення… Відпускаючи весь цей біль, ми звільняємо місце для любові. І не важливо, пустите ви назад в життя цю людину чи ні. Це і є посил проєкту # всепробачати», – розповів Дан Балан. 

Дивіться кліп до пісні Дана Балана та Оксани Мухи – «Все пробачати»: відео 

 

Дан Балан змінив амплуа: артист став режисером свого кліпу з Оксаною Мухою
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)