Даша з «Холостяка-10» зробила відверте зізнання перед фіналом: Мені сумно, що все закінчується Без рубрики


Вже завтра, 22 травня, вся країна дізнається ім’я обраниці героя «Холостяка» 10 сезону Максима Михайлюка. Фіналістка романтичного реаліті-шоу Даша зізналася, що проєкт став для неї прекрасним досвідом, а красива історія кохання більше схожа на мрію.

За стосунками Максима і Даші глядачі спостерігали кілька місяців. Почуття між ними розпалювалися щотижня від першого побачення. Напередодні вирішального вибору головного героя фіналістка «Холостяка-10» опублікувала чуттєвий допис в інстаграмі, у якому зізналася, що не хоче, аби ця історія закінчувалася. 

Даша, яка спочатку сприймала проєкт як авантюру, навіть сподіватися не могла, що опиниться за крок до хеппі-енду, яка вона сама неодноразово називала свою перемогу. Дівчина відверто зізнавалася Максиму Михайлюку, що закохана в нього, а шлях на реаліті-шоу став для неї «прекрасним часом». 

Мені навіть трохи сумно, що все закінчується… Я навіть уявити не могла, що опинюся коли-небудь в фіналі та ще й з такою гарною історією кохання,
– наголосила учасниця «Холостяка». 

Даша також подякувала фоловерам, які понад 11 тижнів співпереживали їй у кожному випуску та навіть налаштовували на боротьбу з дівчатами. Вона зауважила, що незалежно від того, як складеться фінал проєкту, вона продовжує вірити та мріяти. 

Слід зауважити, що у вирішальному ефірі «Холостяка-10» глядачі стануть свідками романтичного побачення Максима і Даші в Барселоні. Впродовж 24 годин разом пара не відмовлятиме собі в обіймах та поцілунках, а дівчина відчує себе нареченою. Проте, судячи з анонсу, їхня зустріч закінчиться конфліктом та сльозами учасниці. Цікаво, чи повпливає цей інцидент на фінальний вибір героя. 

Даша з «Холостяка-10» зробила відверте зізнання перед фіналом: Мені сумно, що все закінчується
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)