До Києва знову не пускають вантажівки: деталі Без рубрики


З понеділка, 18 травня, в’їзд великогабаритного та великовантажного транспорту до Києва частково закрили. Обмеження встановлюється на чотирьох в’їздах до столиці.

Як пояснив мер Києва Віталій Кличко, київська міська влада посилює контроль за в’їздом у столицю вантажівок, оскільки в місті можна спостерігати складну транспортну ситуацію. Про це столичний міський голова заявив під час традиційного відеобрифінгу 15 травня.

Кличко, зокрема, нагадав, що такі заходи столична влада вже запровадила. Але контроль за ними – недостатній. Тому він звернувся до поліції посилити цю роботу.

Як діятимуть обмеження для вантажівок

  • Вранці – з 7:00 до 10:00.
  • Ввечері – з 17:00 до 20:00.

«Це необхідно для стабілізації трафіку в місті під час пікового навантаження на дороги», – підкреслив мер Києва.

На яких в’їздах у місто будуть встановлені обмеження

Обмеження встановлюється на чотирьох в’їздах до Києва: на Житомирському, Бориспільському, Одеському та Гостомельському шосе.

За його словами, обмеження діятимуть до повного відновлення роботи громадського транспорту. Тобто, коли на дорогах столиці стане менше приватних машин.

Кличко додав, що київська влада поступово збільшує кількість наземного громадського транспорту. У такий спосіб після 22 травня він уже зможе працювати у звичайному режимі. Але дотримання карантинних правил у ньому ніхто не скасовував.

Крім цього, заступник міського голови Києва Володимир Прокопів додав, що покращити ситуацію у місті зможе тільки повноцінна робота громадського транспорту і повернення до звичного життя. 

Дивіться відео 24 каналу розмови із заступником Кличка:

 

До Києва знову не пускають вантажівки: деталі
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)