Гірше за залишення Авакова – лише призначення Венедіктової, – експерти про рішення Зеленського Без рубрики


Міністрі внутрішніх справ Арсен Аваков займає цю посаду з лютого 2014 року. За цей час в країні змінився президент, а він продовжує працювати вже за четвертого прем’єр-міністра.

Арсен Аваков єдиний, хто лишився в уряді після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах у 2019 році. І навіть коли вже у 2020 році Кабмін було оновлено, Аваков втримав за собою міністерський портфель.

Однак ініціативу Зеленського залишити Авакова на посаді підтримують не всі. Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва провів опитування журналістів, політичних експертів та громадських діячів з різних регіонів України про перший рік президентства Зеленського. Серед питань – і про збереження на посаді міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 88,3% опитаних висловилися негативно про таке рішення. Відповіли, що «зовсім не підтримують» – 59,7% опитаних, а ще 28,6% обрали варіант «скоріше не підтримую».

Підтримку ж висловили 5,2% опитаних. При цьому «повністю підтримую» – лише 1,3%. Зважаючи, що в опитуванні взяло участі 77 експертів та журналістів, то виходить, що таку відповідь дала лише одна людина.

Гірша ситуація з підтримкою – лише у призначенні Ірини Венедіктової на посаду генеральної прокурорки. Зовсім не підтримали таке рішення 77,9% опитаних. І ніхто не відповів, що повністю підтримує таке призначення.

 

  •  

 

Гірше за залишення Авакова – лише призначення Венедіктової, – експерти про рішення Зеленського
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)