Коронавірус в Іспанії: добове число смертей рекордно низьке Без рубрики


Іспанія є третьою країною за кількістю заражень коронавірусом у світі та першою у Європі. У країні з певними коливаннями тривалий час спостерігається покращення ситуації. Кількість нових хворих та померлих від коронавірусу в Іспанії продовжує знижуватися – за останню добу в країні кількість щоденних смертей зменшилася до 87.

Про це повідомляє El Pais із посиланням на міністерство охорони здоров’я країни.

За останню добу від коронавірусу в Іспанії померли 87 хворих – це рекордно низький показник. Загальна кількість померлих від початку епідемії в Іспанії станом на 17 травня складає 27 650.

Протягом останньої доби було зареєстровано 421 новий випадок коронавірусу. Загальна кількість інфікованих зросла до 231 350 людей.

Кількість випадків в регіонах Іспанії

 • Найбільше інфікованих у Мадриді – 66 тисяч 338 осіб;
 • в Каталонії – 55 тисяч 824;
 • в регіоні Кастилія і Леон – 18 тисяч 470;
 • в регіоні Кастилія-Ла-Манча – 16 тис. 618.

Вилікувалися від хвороби понад 149 тисяч людей.

Зауважимо, що з 2 травня іспанцям, що проживають разом, дозволили проводити спільні прогулянки або займатися спортом на свіжому повітрі.

В Іспанії тричі продовжували надзвичайний стан, який вперше було введено в дію 14 березня. Відтак, надзвичайний стан у Іспанії триває. Водночас у ВООЗ закликають не послаблювати карантин, щоб не повернутися на старі позиції.

Що відомо про карантин в Іспанії

 • Іспанія оголосила карантин на території усієї країни з 8 ранку 15 березня до 12 квітня.
 • Згодом прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес заявив, що країна продовжить карантинні обмеження.
 • З 2 травня іспанцям, що проживають разом, дозволили проводити спільні прогулянки або займатися спортом на свіжому повітрі.
 • З 11 травня у низці регіонів країни населенню дозволили виходити на вулицю, але за умови дотримання соціальної дистанції. У цих регіонах ресторани знову можуть обслуговувати клієнтів, але в обмежених кількостях та тільки просто неба, а у колі родини та друзів тепер можуть збиратися до 10 осіб.
 • Послаблення поширюються на Балеарські острови (включно з Майоркою), Країну Басків та низку інших регіонів.
 • Мадрид і Барселона через побоювання щодо другої хвилі епідемії залишаються на суворому карантині.
 • Усі, хто прибуває до Іспанії з 15 травня повинні будуть дотримуватися 14-денного карантину. Таке правило буде чинне до 15 червня. Мета –запобігти другій хвилі коронавірусу.

Прості правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Коронавірус в Іспанії: добове число смертей рекордно низьке
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)