Кримінальний авторитет «Мультик» зник з лікарні після замаху на нього Без рубрики


У Миколаєві доволі несподівано покинув лікарню Михайло Титов, більш відомий як «Мультик». Туди він потрапив після замаху на нього, коли кілер двічі влучив йому в голову та шию.

Михайло Титов перебував у vip-палаті лікарні швидкої медичної допомоги у Миколаєві. Однак в ніч на 21 травня він покинув її з численою охороною. По це повідомляє «Новости-N» з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Про те, що Титов покинув лікарню, пишуть і «Преступности.НЕТ» з посиланням на головного лікаря Олександра Дем’янова. За його словами, Тітов перебував у реанімаційному відділені (його стан оцінювався як стабільно важкий). Однак він покращився, тож його виписали для проходження реабілітації.

Де зараз перебуває Тітов – поки невідомо.

Замах на Михайла Тітова «Мультика»: коротко

  • У Михайла Тітова стріляли в Миколаєві 6 квітня. Під час перестрілки «Мультик» отримав поранення в голову. За інформацією місцевих ЗМІ, куля потрапила Тітову в шию, поблизу вуха, зрикошетила від хребта та розтрощила частину нижньої щелепи. У результаті він втратив багато крові.
  • Його одразу доставили до лікарні. Стан був важкий, тому його помістили в реанімацію.
  • Поліцейські виявили зброю, з якої стріляли. Це мисливський карабін «Сайга» («цивільна» версія автомата Калашникова). Правоохоронці зазначили, що карабін викрали у 2018 році, до того належав приватній особі.
  • Поліція розглядає п’ять версій замаху на Тітова. Серед них і перерозподіл кримінальних сфер впливу в регіоні.
Кримінальний авторитет «Мультик» зник з лікарні після замаху на нього
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)