Кривава стрілянина на Житомирщині: орендар ставка жорстоко застрелив 7 людей Без рубрики


Моторошна трагедія сталася на Житомирщині в ніч проти 22 травня. Неподалік від села Новоселиця на березі ставка зібралася відпочивати компанія з восьми киян. До них долучився і власник ставка.

Друзі зібралися половити рибу, однак все завершилося трагедією. Про це повідомив заступник очільника МВС Антон Геращенко у фейсбуці.

Чоловіки вживали алкоголь і шестеро з них приблизно о 1 ночі 22 травня пішли спати. Двоє залишилися розпивати спиртні напої з орендарем ставка.

Орендар ставка, професійний мисливець на ґрунті раптово виниклих різких неприязних відносин, почав розстрілювати відвідувачів з належного йому гладкоствольної мисливської рушниці,
– написав Геращенко.

Він додав, що спочатку орендар 1962 року народження розстріляв двох киян, які були поруч з ним. Потім почав розстрілювати шістьох сплячих гостей. Одному з відпочивальників вдалося втекти до лісу. Чоловік вийшов в село та викликав поліцію. 

Геращенко повідомив, що підозрюваного у вбивстві 7 людей затримала поліція, наразі він перебуває під вартою. Рушницю також вилучили.

Затриманого направлять на судово-психіатричну експертизу, після якої суд вирішить осудний він чи ні. Думаю, що суд не матиме іншого рішення як довічне позбавлення волі для людини, яка позбавила життя сімох,
– підсумував Геращенко.

Кривава стрілянина на Житомирщині: орендар ставка жорстоко застрелив 7 людей
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)