Науковці прогнозують спад епідемії COVID-19 в Україні в кінці травня Без рубрики


Науковці передбачають можливий початок спаду пандемії коронавірусу COVID-19 на третю декаду травня.

Про це заявляє пресслужба КПІ з посиланням на дослідження команди проєкту «ФОРСАЙТ COVID-19» Світового центру даних «Геоінформатика і сталий розвиток».

Статистика. Станом на 16 травня в Україні підтвердили 17 858 випадків захворювання на коронавірус, з них 497 закінчилися летально. 4 906 людей одужали. Додамо, що з кількості хворих 3 512 – це медичні працівники.

Науковці виявили, що для України на п’ятнадцятиденному відрізку часу, з 6 травня по 20 травня, характер розвитку пандемії набуває більш чіткого лінійного характеру з рівнем «плато». Йдеться про 400-550 нових підтверджених випадків коронавірусу за добу.

Після піку, який, ймовірно, настане в кінці травня, кількість хворих піде на спад – кількість щоденно видужалих людей буде більшою кількості щоденно заражених. 

За результатами прогнозного моделювання команди проєкту «ФОРСАЙТ COVID-19» такий характер розвитку процесу може продовжитися до третьої декади травня 2020 року, протягом якої ймовірно настане пік пандемії. Після цього пандемія, ймовірно, може піти на спад,
– заявили у КПІ.

Як поводитися після повернення додому з вулиці / Інфографіка 24 канал

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Науковці прогнозують спад епідемії COVID-19 в Україні в кінці травня
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)