Онлайн-концерт Євробачення-2020: де і коли дивитися Без рубрики


Замість традиційного шоу Євробачення-2020 у Роттердамі, Нідерланди, організатори вирішили влаштувати онлайн-концерт з усіма учасниками конкурсу. На такі міри довелось піти через загрозу поширення коронавірусу. Віртуальна подія відбудеться 16 травня о 22:00 за київським часом і її можна буде переглянути на телеканалі «UA: Перший».

Музична подія на конкурсі Євробачення-2020 матиме назву «Євробачення: Європа світить світлом» (Europe! Shine A Light). На онлайн-концерті виступлять претенденти від країн, які повинні були змагатися за перемогу в конкурсі, але змушені тепер це зробити з власних будинків. 

Таке альтернативне шоу, за допомогою якого можливо побачити виступи конкурсантів, не виходячи з дому, буде тривати 2 години – з 22:00 до 00:00 в суботу, 16 травня.

Транслюватимуть шоу телеканали 41 країни-учасниці. Також захід покажуть у Чорногорії, Бельгії, Боснії і Герцеговині, Казахстані та Косові. Прямий ефір можна буде подивитися на ютуб-каналі Євробачення.

В Україні альтернативне шоу покажуть на «UA: Перший«. У такий спосіб організатори намагаються пітримати шанувальників у складний час та розважити їх. Обіцяють, що під час концерту буде багато приємних сюрпризів. 

Онлайн-концерт Євробачення-2020: де і коли дивитися
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)