Єрмак і Кулеба планують візит до Німеччини: деталі Без рубрики


Голова Офісу Президента України Андрій Єрмак і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба мають намір здійснити візит до Берліна. Як розповів Єрмак, це заплановано на «найближчі тижні».

Про це сам голова ОПУ розповів на відеозустрічі з послами країн «Великої сімки» та Європейського Союзу.

Метою такої поїздки є продовження консультацій про підвищення ефективності роботи переговірників у мінському та нормандському форматах.

Єрмак під час обговорення заявив, що Україна розраховує на підтримку «Великої сімки». Зокрема, це стосувалося просування у мінському процесі.

Як українська влада просуває мінський процес?Останнім часом його намагаються активізувати, підвищуючи рівень переговірників. Зокрема, туди залучені віцепрем’єр – міністр з окупованих територій, заступники профільних міністрів та голови комітетів Ради.

Крім того, до переговорів планують долучити представників окупованих територій. Втім, як обіцяє влада, це будуть не представники бойовиків, а вимушені переселенці, у рідних містах яких нині триває війна.

Переговори у Мінську: коротко

Мінський протокол – миротворчий процес щодо війни на Донбасі, який проходить у Мінську. Він триває ще з 2014 року, коли були підписані перші домовленості так званий «Мінськ-1».

Усі переговори відбуваються за участі представників тристороннього контактної групи – України, Росії і ОБСЄ.

На переговорах представлені і бойовики, а підписи їхніх «представників» стоять на усіх документах. Втім у цьому процесі вони радше є спостерігачами, а підписи «представників» – лише приватними підписами без жодної юридичної сили.

Єрмак і Кулеба планують візит до Німеччини: деталі
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)