Спалах коронавірусу в Білорусі: кількість хворих вже становить понад 30 тисяч Без рубрики


В Білорусі станом на 18 травня офіційно підтвердили понад 30 тисяч випадків зараження COVID-19. Внаслідок хвороби, на жаль, майже 200 людей померли.

Статистика коронавірусу у Білорусі

За даними Міністерства охорони здоров’я Білорусі, тут коронавірус виявили у 30 тисяч 572 людей. Водночас за весь період поширення інфекції у Білорусі помер 171 пацієнт. Про це відомстсво пише в телеграмі.

У МОЗ наголошують, що летальні випадки трапляються серед пацієнтів «з низкою хронічних захворювань та коронавірусною інфекцією».

Загалом у Білорусі провели 364 тисяч 319 тестів. Число пацієнтів, які вже одужали та їх виписали з лікарень, становить 10 тисяч 130 осіб. 

Білорусь – без карантину

За останній час кількість хворих у Білорусі значно зросла. Водочас жорсткого карантину в країні немає, а всі люди живуть звичним життям.

ЗМІ повідомляють, що насправді білоруси хочуть карантину й вважають рішення Олександра Лукашенка божевільним. Десятки тисяч громадян підписали петицію, у якій закликають владу ввести карантин.

Зазначимо, що у ВООЗ наполягають на терміновому посиленню соціального дистанціювання у Білорусі. Адже темпи приросту нових випадків коронавірусу у країні є одними з найвищих у Європі.

Як на поширення коронавірусу в Білорусі реагує Лукашенко

Олександр Лукашенко неодноразово з іронією відгукувався про пандемію COVID-19. Раніше він розповідав, що подолати інфекцію можна горілкою та трактором, називав дурістю носіння дітьми масок у школах та заявив, що після проведення параду у Мінську 9 травня кількість хворих пневмонією зменшилася удвічі.

 

Спалах коронавірусу в Білорусі: кількість хворих вже становить понад 30 тисяч
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)