Історія успіху молодого бізнесмена, який у 8 років заробив перший мільйон Без рубрики


Канадець Райан Росс вже у 8 років заробив свій перший мільйон за допомогою власного бізнесу, який почав ще раніше. Так, у три роки наймолодший мільйонер зайнявся курячим бізнесом.

На господарському дворі хлопчик завів курячу ферму. Спочатку у нього було лише близько 60 курей. Цінова політика була така: за дюжину курячих яєць юний бізнесмен просив 3 долари. В середньому дохід ферми за день досягав 15-20 доларів, пише видання Businessideas.

Наступна його бізнес-ідея була така – стригти газони сусідам за 25 доларів за годину. Але оскільки управлятися з газонокосаркою маленьким діткам небезпечно й практично нереально, він придумав бізнес-план.

Райан найняв людину, яка за нього це робила за 20 доларів на годину, а тому 5 доларів хлопчик залишав собі. Схожий варіант схеми заробітку виходив і з поливанням газонів. Тільки тут виручка була 50 на 50 (організатору і виконавцю) – він отримував 200 доларів, а найманову працівникові віддавав лише 100 доларів.

Райан Росс – молодий мільйонер / Фото Newbusiness

Проте природжений бізнесмен Райан Росс пішов далі – він став успішно інвестувати всі свої вільні фінансові кошти в нерухомість. Так, він хотів, щоб гроші працювали на нього. Таким чином, юний канадець став власником 6 відомих будівель, розташованих в Онтаріо і Британській Колумбії.

В одному з останніх інтерв’ю хлопчик сказав, що мати колись дала йому дуже правильну пораду: із усіх зароблених грошей 80% потрібно вкладати у розвиток бізнесу, 10% – на благодійність, і лише 10% слід витратити на себе. «Це справді працює», – каже молодий підприємець.

Так, Райан вже має чотири компанії і мільйон чистого прибутку. Це результат успішних бізнес-ідей, втілених в реальність. Тож, розвивайте власну дитину і вкладайте в неї гроші. Це все, що можуть зробити батьки для свого чада. У кожній особистості є приховані можливості і здібності, які просто необхідно вчасно розгледіти і розвивати.

Історія успіху молодого бізнесмена, який у 8 років заробив перший мільйон
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)