Черговий дерибан в МОЗі, або Лікарі обійдуться Без рубрики


Два дні тому міністр Максим Степанов заявив на пресконференції, що костюми для медиків прибули. Але він забув додати, точніше обманув нас, що прибуло не 71 тис., а 29 тис. костюмів.

Як МОЗ «піклується» про медиків?

71 тисяча костюмів мала приїхати ще 1 травня, але МОЗ не переймався, подумаєш, що медики без костюмів. І навіть коли приїхало трохи більше третини (29 тис.) МОЗ вчора перерахував вже компаніі-постачальнику 17 млн грн.

Але після того, як я вчора опублікувала документи, що костюмів немає і це черговий «развод», МОЗ швиденько сьогодні написав гнівного листа компанії-постачальнику і вимагає заплатити неустойку!

А тепер уважно дивимося на документи: вчора вранці МОЗ платить постачальнику 17 млн., хоча товару за доками МОЗу прийшло на 14 млн. Після скандалу і оприлюднення документів мною – МОЗ вимагає з тих перерахованих 17 млн повернути назад 600 тис.

 

Документи, що підтверджують закупівлю костюмів МОЗ та переплату, яку начебто не помітили / Фото Олександри Устінової

В мене питання: а коли перераховували гроші вчора – тих 17 млн, коли товару на 14 прийшло, питання нарахування пені не виникало?

І головне! Де костюми? Де ще 42 тис. костюмів, які мали приїхати три тижні тому, ще 1 травня?

До речі, це ті китайські нано-костюми, за які МОЗ переплатив вдвічі, провівши тендер без конкуренціі за одну ніч. Ну треба ж на Ковіді гарно заробити, а медиків хай волонтери рятують.

Черговий дерибан в МОЗі, або Лікарі обійдуться
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)