Тищенко заявив, що не говорив з Зеленським про «Велюр» Без рубрики


Нардеп від «Слуги народу» Микола Тищенко нещодавно потрапив у гучний скандал. Попри карантинні обмеження, його елітний ресторан «Велюр» у Києв іпродовжував працювати. Сам Тищенко стверджує, що не мав розмови з президентом Зеленським після скандалу.

Натомість Тищенко зазначив, що має з президентом «дуже професійні взаємини». Про це нардеп сказав в інтерв’ю «Українській правді«.

Він також додав, що є чіткі повноваження, у межах яких Зеленський перебуває з Тищенком у комунікації.

З президентом? Про «Велюр»? Ви жартуєте зараз? У цьому випадку мої всі розмови пов’язані безпосередньо зі штабом міста Києва, безпосередньо з отриманим фідбеком про те, що добре робиться для Києва, що погано робиться для Києва, чи розуміють кияни ту роботу, яка робиться для Києва,
– відповів депутат.

Натомість раніше заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявляв, що президент Володимир Зеленський мав розмову з Тищенком про «Велюр».

У президента була дуже жорстка розмова з цим народним депутатом. Дійсно, нікому не можна працювати. Сподіваюся, це буде приклад для інших народних депутатів, що не треба робити з себе якогось царя,
– заявив політик.

Скандал з рестораном Тищенка: головне

  • Журналісти-розслідувачі програми Bihus.info зафіксували, що ресторан «Велюр» продовжує працювати, попри карантинні обмеження.
  • Тищенко заявив, що ресторан працює як своєрідний штаб і там він проводить поодинокі особисті зустрічі.
  • Очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що поліція прибула туди «зокрема, з ініціативи депутатів» та наголосив, що партія не покриватиме порушення колеги.
  • Ексдепутат від «Радикальної партії» Олег Ляшко разом з активістами замурував вхід у ресторан «Велюр». 
  • Сам Тищенко запевняє, що заклад заплатить штраф, якщо зафіксують порушення закону. Згодом Аваков повідомив, що його таки зафіксували.
Тищенко заявив, що не говорив з Зеленським про «Велюр»
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)