Україна просить ОБСЄ терміново скликати позачергове засідання ТКГ: всі подробиці Без рубрики


Звинувачення з боку проросійських бойовиків про нібито обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури українськими військовими на Луганщині не відповідають дійсності. Через безпідставні заяви окупантів та їх подальші дії Україна просить в ОБСЄ терміново скликати позачергове засідання ТКГ.

Про це повідомив перший заступник глави делегації України в Тристоронньої контактній групі, віцепрем’єр Олексій Резніков в коментарі Інтерфакс-Україна.

Зокрема, він зауважив, що заяви бойовиків мають провокаційний характер і є абсолютно безпідставними.

З метою обговорення ситуації, що склалася, українська сторона ініціює проведення в невідкладному порядку консультацій робочої групи з питань безпеки ТКГ в режимі відеоконференції,
– наголосив Резніков.

За його словами, українська сторона вже звернулася до спеціального представника голови ОБСЄ в ТКГ Хайді Грау з проханням проінформувати представника російської делегації Бориса Гризлова про цю ініціативу.

Резніков зазначив, що відповідне звернення було підписано главою української делегації в ТКГ Леонідом Кучмою і направлене в ОБСЄ.

Раніше це під час своєї пресконференції підтвердив і глава держави Володимир Зеленський.

Чому Україна скликає ТКГ і яку заяву зробили бойовики:

  • Україна скликає ТКГ, аби таким чином відреагувати на погрози ватажка так званої «ЛНР» Леоніда Пасічника привести війська окупантів у бойову готовність і відсунути лінію розмежування.
  • Про такі свої наміри Пасічник заявив вранці 20 травня. Мовляв, на такі дії його підштовхнули обстріли з боку ЗСУ.
  • Пасічник звинуватив українських військових в обстрілі ЛЕП «Михайлівка – Комунарська» і ремонтної бригади, яка там працювала.
Україна просить ОБСЄ терміново скликати позачергове засідання ТКГ: всі подробиці
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)