Віталій Козловський з’їхався зі своєю обраницею та розкрив інші подробиці про неї Без рубрики


Один з найбажаніших холостяків українського шоу-бізнесу раз за разом ділиться новими деталями особистого життя, проте так і не розсекречує ім’я коханої. Віталій Козловський зізнався, що його нові стосунки серйозні, адже пара вже живе разом та замислюється про весілля.

Впродовж кількох місяців у пресі припускають, що новою обраницею Віталія Козловського стала його концертна директорка Юлія Бакуменко. Співак все ще тримає у таємниці ім’я коханої, проте під час інстаграм-трансляції з Олею Поляковою розкрив певні подробиці про дівчину та їхні стосунки. 

Зважаючи на попередній негативний досвід афішування особистого життя, нині виконавець залишає почуття поза увагою ЗМІ. Проте королеві української сцени все ж вдалося з’ясувати дещо про обраницю Козловського. Так, він зізнався, що вона на кілька років молодша за нього, проте не став називати точний вік. Також Полякова дізналася, що кохана артиста – шатенка. 

Зірки зіграли у гру «Правда чи дія», під час якої Віталій Козловський фарбував зуби помадою! Таке завдання від колеги аж ніяк не спантеличило його і він швидко взяв до рук косметичку. Полякова встигла зауважити, що у такому випадку в квартирі виконавця точно є жінка, а він не став заперечувати. Крім того, співак домовився з Олею Поляковою, аби вона виступила на його весіллі. Судячи з усього, Козловський вже готовий будувати сім’ю зі своює коханою. 

Нагадаємо, що раніше Віталій Козловський зізнався, що хоче прожити все життя з нинішньою дівчиною. «Вона – моя людина, з якою я хочу провести своє життя. Та людина, яка є найближчою до тебе, стає правою рукою, лівою ногою, твоїм серцем, натхненням», – чуттєво розповів артист про свої стосунки. Варто нагадати, що припущення про його роман з Юлею Бакуменко спровокували спільні кадри з дівчиною у мережі, які часто з’являлися у її інстаграмі. 

 

Віталій Козловський з’їхався зі своєю обраницею та розкрив інші подробиці про неї
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)